Egon Schiele - Erotický motiv

Litografie, 42x25 cm. Signováno vpravo dole v tisku Egon Schiele 1911. Volný list.

Pozn.: Pozdější otisk. Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1890-1918
Rakouský malíř.

34625. Erotický motiv
Dražba ukončena:19.09.2019 20:12:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč