Egon Schiele - Erotický výjev

Litografie, 25x35 cm. Signováno vpravo dole v tisku Egon Schiele 1912. Volný list.

Pozn.: Pozdější otisk.

o autorovi: 1890-1918
Rakouský malíř.

39297. Erotický výjev
Dražba ukončena:15.01.2020 21:41:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč