Egon Schiele - Liebespaar

Litografie, 54x36 cm. Signováno vlevo dole Egon Schiele 1913. Volný list.

Pozn.: Pozdější tisk. Přeloženo v půlce.

o autorovi: 1890-1918
Rakouský malíř.

37465. Liebespaar
Dražba ukončena:14.11.2019 20:50:13
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 400 Kč