Egon Schiele

49209. Melanie Schiele

popis: Barevná litografie, 30x22 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Přiložen certifikát o pravosti díla Dorotheum Vídeň..

o autorovi: 1890-1918
Rakouský malíř.

dražba ukončena: 30.09.2020 21:25:28

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 500 Kč