Egon Schiele - Seated Couple

Litografie, 27x22 cm. 103/250. Signováno dole uprostřed v tisku Egon Schiele 1915. Rám, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu Por PaD.

o autorovi: 1890-1918
Rakouský malíř.

37397. Seated Couple
Dražba ukončena:14.11.2019 20:18:20
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč