Egon Schiele

28267. Stojící mužský poloakt

popis: Litografie, 46x30 cm. Signováno vpravo dole v tisku Egon Schiele 1914. Rám, sklo.

o autorovi: 1890-1918
Rakouský malíř.

dražba ukončena: 13.03.2019 21:00:36

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 80 000 Kč