Eliška Novotná - Centrála

Akryl na plátně, 55x75 cm. Signováno vpravo dole Elu. Nerámováno.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: Ve své tvorbě se nejčastěji inspiruje vizemi z meditací, sci-fi fantaziemi a vlastními představami. Kromě toho maluje intuitivně a následně v obrazech hledá různé symboly a spirituální významy. Studovala esteticko-výchovné gymnázium na Praze 6, v oblasti umění je však především samouk.

153468. Centrála
Zbývá:8 dnů, 18 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč