Eliška Zradičková - Bondage-BDSM V.

Olej na plátně, 50x60 cm. Monogramováno vpravo dole Z. Nerámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1968
Malířka, výtvarnice, ilustrátorka. Vystudovala Střední sklářskou uměleckou školu ve Světlé nad Sázavou. Maluje abstraktní a fantazijní obrazy.

111641. Bondage-BDSM V.
Dražba ukončena:29.02.2024 22:32:48
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč