Olej na plátně, 82x65 cm. Signováno vlevo dole Blažková. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1924 - 2003
Narodila se v Příbrami. Studovala AVU u prof. Sychry. Podnikla řadu zahraničních cest. Vyučovala figurální malířství. Ve své tvorbě se věnovala jak malbě tak ilustracím. Inspiraci nacházela na rodném Příbramsku.