Emanuel Ranný - Soubor 4 prací

2x litografie a 2x suchá jehla, od 64x48 do 90x70 cm. Signovány vpravo dole Ranný. Rámovány, zaskleny.

Pozn.: Rámy poškozeny, sklo prasklé.

o autorovi: 1943
Grafik. Studoval na Škole uměleckých řemesel v Brně. Věnuje se grafické tvorbě, zejména technikou suché jehly a barevné litografie. Námětem jsou nejčastěji krajina Českomoravské vysočiny a také Dalmácie, Ilustroval básnické dílo Jana Skácela. Člen Sdružení Q a SČUG Hollar, jeho dílo je zastoupeno v mnoha českých i zahraničních galeriích.

44512. Soubor 4 prací
Dražba ukončena:13.05.2020 21:58:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč