Emanuel Hosperger - Horské jezero

Olej na kartonu, 23x33 cm, signováno vlevo dole E. Hosperger, rám.

1891, Karlín

4052. Horské jezero
Dražba ukončena:30.03.2016 21:09:18
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 000 Kč