Emanuel Hosperger - Skála v příboji

Olej na kartonu, 40x50 cm, signováno vlevo dole E. Hosperger, rám.

1891, Karlín

4312. Skála v příboji
Dražba ukončena:31.03.2016 21:46:48
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč