Emanuel Hosperger - Soubor 2 prací - Moře

Oleje na překližce, rozměry: 31x34 cm a 38x31 cm, obě signovány E. Hosperger, rám.

1891, Karlín

Pozn.: Rámy i malby poškozeny. V překližce stopy po neaktivním červotoči. U jednoho díla viditelné i v malbě.

5510. Soubor 2 prací - Moře
Dražba ukončena:29.09.2016 18:23:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč