Emanuel Hosperger - Žabí kůň

Olej na kartonu, 16x22 cm, signováno vpravo dole E. Hosperger, rám.

1891, Karlín

Pozn.: Rám poškozen.

3045. Žabí kůň
Dražba ukončena:30.09.2015 22:37:32
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 500 Kč