Emanuel Bakla - Kampa - Čertovka

Olej na kartonu, 55x43 cm, signováno vlevo dole Em. Bakla, rám.

1878, Praha - 1943, Praha
Žák pražské akademie (prof. Pirner a Brožík). Ve své malbě se zaměřoval především na pražské motivy.

3833. Kampa - Čertovka
Dražba ukončena:28.01.2016 20:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč