Emanuel Bakla - Odpoledne v Maiselově ulici

Olej na kartonu, 67x47 cm. Signováno vlevo dole E. Bakla. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 67 cm

o autorovi: 1878 - 1943

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

99626. Odpoledne v Maiselově ulici
Dražba ukončena:23.07.2023 21:43:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 700 Kč