Emanuel Bakla - Středověká stavba

Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vpravo dole E. Bakla. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1878 - 1943

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

306569. Středověká stavba
Dražba ukončena:09.11.2020 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 08.11.2020 15:37:14 4441
500 Kč 08.11.2020 12:56:11 683