Emanuel Bakla - Vydra na Šumavě

Olej na kartonu, 64x83 cm. Signováno vlevo dole E. Bakla. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1878 - 1943

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

307275. Vydra na Šumavě
Dražba ukončena:09.01.2021 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč