Olej na plátně, 45x38 cm, signováno vlevo dole E. Dítě, rám.
o autorovi: 1862 - 1944
Narodil se v Praze. Byl synovcem malíře J. V. Myslivečka. Absolvoval studium na AVU v Praze u prof. Čermáka a Lhoty. Podnikl studijní cestu do Mnichova spolu s L. Maroldem. Malíř oltářních a figurálních obrazů, profesor Umělecko-průmyslové školy v Praze.