Emanuel Frinta - Konvolut 12 kreseb - Akty

Kresby, od 12x13 cm do 34x20 cm. Signovány. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1896 - 1970
Narodil se v Nových Hradech u Vysokého Mýta. Studoval v Praze AVU u prof. Nechleby, Obrovského a Švabinského. Studijní cesty podnikl do Paříže, kde stážoval u F. Kupky, a do Itálie. V roce 1936 založil soukromou školu kreslení v paláci Louvre v Praze na Národní třídě. Kromě malby se věnoval také grafice a ilustracím.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 100 000 Kč.

93748. Konvolut 12 kreseb - Akty
Dražba ukončena:16.04.2023 20:59:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč