Emanuel Hosperger - Jezero ve Vysokých Tatrách

Olej na kartonu, 25x35 cm, signováno vpravo dole, rám.

1891, Praha - 1984
Student akademie v Mnichově u prof. Brucknera. Jeho nejoblíbenějším námětem byly vodní plochy, zejména moře. Vystavoval hlavně na našem území.

Pozn.: Na zadní straně nápis: Stalinův štít, rám mírně poškozen.

1550. Jezero ve Vysokých Tatrách
Dražba ukončena:26.11.2014 19:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč