Emanuel Hosperger - Ajjacio- VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 45x130 cm. Signováno vpravo dole Emanuel Hosperger 37. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vpředu autorský štítek.

o autorovi: 1891 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

47209. Ajjacio- VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:29.07.2020 20:02:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč