Emanuel Hosperger - Dubrovník

Olej na kartonu, 25x38 cm. Signováno vlevo dole E. Hosperger. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

47311. Dubrovník
Dražba ukončena:29.07.2020 21:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč