Emanuel Hosperger

12265. Horské jezero

popis: Olej na kartonu, 48x48 cm, signováno 2x E. Hosperger, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

zbývá: 56 dnů, 23 hodin

konec dražby: 20. 9. 2017 18:57:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč