Emanuel Hosperger - Horské jezero

Olej na kartonu, 48x48 cm, signováno 2x E. Hosperger, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1891 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

12265. Horské jezero
Dražba ukončena:20.09.2017 18:57:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 100 Kč