Emanuel Hosperger - Horské jezero

Olej na kartonu, 25x16 cm. Signováno vpravo dole E. Hosperger. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

25044. Horské jezero
Dražba ukončena:28.11.2018 20:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 26.11.2018 18:05:41 1533