Emanuel Hosperger - Jadranské pobřeží

Kresba, 17x13 cm, signováno vlevo dole E. Hosperger 1934, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1891 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

8707. Jadranské pobřeží
Dražba ukončena:29.03.2017 19:45:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:1 200 Kč