Emanuel Hosperger - Mocný příboj

Olej na plátně, 45x70 cm. Signováno vlevo dole E. Hosperger. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

65441. Mocný příboj
Dražba ukončena:19.09.2021 20:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč