Emanuel Hosperger

307675. Moře

popis: Olej na kartonu, 23x34 cm. Signováno vlevo dole E. Hosperger. Rámováno.

o autorovi: 1891 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

dražba ukončena: 26.02.2021 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč