Emanuel Hosperger - Mořská skaliska

Olej na plátně, 35x70 cm. Signováno vpravo dole E. Hosperger 1929. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1891 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

308169. Mořská skaliska
Dražba ukončena:04.04.2021 20:20:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč