Emanuel Hosperger - Mořský příboj

Olej na plátně, 45x70 cm. Signováno vlevo dole E. Hosperger. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

vydraženo top doporučujeme
88499. Mořský příboj
Dražba ukončena:15.01.2023 20:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč