Emanuel Hosperger - Nad mořskými útesy

Olej na plátně, 45x130 cm. Signováno vlevo dole E. Hosperger 1939. Rámováno.

Nejdelší strana: 150 cm

o autorovi: 1891 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

top velký formát
115382. Nad mořskými útesy
Zbývá:0 dnů, 19 hodin
Konec dražby:05.05.2024 21:13:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:5 000 Kč