Emanuel Hosperger - Nessebar - Bulharsko

Olej na kartonu, 33x48 cm, signováno vpravo dole E. Hosperger, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1891 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

10032. Nessebar - Bulharsko
Dražba ukončena:26.04.2017 21:48:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč