Emanuel Hosperger - Příboj

Olej na plátně, 35x80 cm. Signováno vlevo dole Emanuel Hosperger. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malaba poškozena.

o autorovi: 1891 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

23865. Příboj
Dražba ukončena:01.11.2018 19:48:38
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 900 Kč