Emanuel Hosperger - Příboj u skal

Olej na kartonu, 33x48 cm. Signováno vpravo dole E. Hosperger. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

30883. Příboj u skal
Dražba ukončena:24.04.2019 18:47:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 800 Kč