Emanuel Hosperger - Racci nad mořským příbojem

Olej na plátně, 50x97 cm. Signováno vpravo dole E. Hosperger 1929. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 102 cm

o autorovi: 1891 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

117984. Racci nad mořským příbojem
Dražba ukončena:23.06.2024 20:02:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč