Emanuel Hosperger - Skalnaté pobřeží

Olej na plátně, 37x57 cm. Signováno vlevo dole Emanuel Hosperger. Rám.

Pozn.: Rám i mlaba mírně poškozeny.

o autorovi: 1891 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

35424. Skalnaté pobřeží
Dražba ukončena:26.09.2019 22:05:25
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:2 600 Kč