Emanuel Hosperger

306239. Vlnobití na moři

popis: Olej na plátně, 20x30 cm. Signováno vpravo dole Hosperger. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

dražba ukončena: 27.09.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč