Emanuel Knížek - Dáma s perlami

Olej na překližce, 50x40 cm. Signováno vlevo nahoře Em.Knížek 1944. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1889, Praha - 1959

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč

300018. Dáma s perlami
Dražba ukončena:09.08.2019 20:08:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč limit (08.08.2019 23:09:24) 1576