Emanuel Knížek - Dívka pod stromem

Olej na překližce, 24x18 cm, signováno vlevo dole Em. Knížek, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889, Praha - 1959

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč

12454. Dívka pod stromem
Dražba ukončena:20.09.2017 22:06:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč