Emanuel Knížek

52849. Kytice ve váze

popis: Olej na kartonu, 32x35 cm. Signováno vpravo dole E. Knížek. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč

dražba ukončena: 25.11.2020 21:51:49

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 7 000 Kč