Emanuel Knížek - Mládí

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Em.Knížek 1951. Rámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1889, Praha - 1959

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč

154512. Mládí
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč