Emanuel Knížek - Portrét mladé ženy

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo nahoře Em. Knížek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889, Praha - 1959

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč

36536. Portrét mladé ženy
Dražba ukončena:30.10.2019 20:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč