Emanuel Knížek

25417. Pražské panorama

popis: Olej na plátně, 65x83 cm. Signováno vpravo dole Em. Knížek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889, Praha

dražba ukončena: 29.11.2018 22:28:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 3 600 Kč