Emanuel Neumann - Borový lesík

Olej na kartonu, 47x33 cm. Signováno vpravo dole Emi. Neumann. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1873 - 1932

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč

304024. Borový lesík
Dražba ukončena:15.03.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 08.03.2020 20:40:10 1213