Emanuel Neumann - Měsíc nad rybníkem

Olej na kartonu, 35x45 cm, signováno vpravo dole E. Neumann, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1873 - 1932

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč

17032. Měsíc nad rybníkem
Dražba ukončena:28.02.2018 22:06:45
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 700 Kč