Emanuel Neumann - Stromy na louce - kvalitní ručně řezaný rám

Olej na plátně, 36x48 cm. Signováno vpravo dole Em. Neumann. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 61 cm

o autorovi: 1873 - 1932

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč

112453. Stromy na louce - kvalitní ručně řezaný rám
Dražba ukončena:03.03.2024 21:26:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč