Emanuel Neumann - Zátiší s hroznovým vínem

Olej na plátně, 64x44 cm. Signováno vpravo dole Neumann. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1873 - 1932

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč

303781. Zátiší s hroznovým vínem
Dražba ukončena:25.02.2020 20:18:59
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 400 Kč