Emanuel Rajský-Smolík - Vzrostlé borovice

Olej na kartonu, 49x49 cm. Signováno vpravo dole Em. Smolík. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Obraz je zasazen do kvalitního řezaného rámu.

o autorovi: 1888 – 1953
Krajinář, žák Ferdinanda Engelmüllera. Podnikl studijní cesty po Německu, Francii, Itálii a Jugoslávii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000

61956. Vzrostlé borovice
Dražba ukončena:11.07.2021 21:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč