Emanuel Ranný - Hřebenáč

Litografie, 24x19 cm. Signováno vpravo dole tužkou Em. Ranný 1971. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1943
Grafik. Studoval na Škole uměleckých řemesel v Brně. Věnuje se grafické tvorbě, zejména technikou suché jehly a barevné litografie. Námětem jsou nejčastěji krajina Českomoravské vysočiny a také Dalmácie, Ilustroval básnické dílo Jana Skácela. Člen Sdružení Q a SČUG Hollar, jeho dílo je zastoupeno v mnoha českých i zahraničních galeriích.

44711. Hřebenáč
Dražba ukončena:14.05.2020 21:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 14.05.2020 21:42:22 4600