Emanuel Ranný - Konvolut 3 grafických listů

2x litografie, 1x lept, od 65x48 cm do 49x38 cm. Všechny signovány tužkou Emanuel Ranný. 1x rám, sklo, 1x rám, pasparta, sklo, 1x volný list.

o autorovi: 1943
Grafik. Studoval na Škole uměleckých řemesel v Brně. Věnuje se grafické tvorbě, zejména technikou suché jehly a barevné litografie. Námětem jsou nejčastěji krajina Českomoravské vysočiny a také Dalmácie, Ilustroval básnické dílo Jana Skácela. Člen Sdružení Q a SČUG Hollar, jeho dílo je zastoupeno v mnoha českých i zahraničních galeriích.

64622. Konvolut 3 grafických listů
Dražba ukončena:14.10.2021 22:56:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč